RMI 422

Robotická sekačka RMI 422 STIHL iMow je jako ve svém živlu na menších travnatých plochách do 800 m². Vždy s dokonalým výsledkem a v nejkratším možném čase, takže je trávník velmi rychle připraven k Vaší relaxaci i k hrám Vašich dětí. Automatická sekačka na trávu vybavena mulčovacím žacím ústrojím a váš trávník, který bude díky špičkové technologii plně pod svou kontrolu a nepřipraví Vás zbytečně ani o hodinu Vašeho času. Díky automatickému pohonu zvládne překonat i kopcovitý terén včetně strmějších svahů se sklonem od 35%. Šířka záběru při sečení 20 cm, hmotnost 9 kg.

Instalace sekačky vyžaduje instalační sadu. Robotické sekačky STIHL iMow splňují všechny platné bezpečnostní normy. Mějte prosím na paměti, že robotická sekačka iMow není hračka. Při používání tohoto přístroje dbejte pokynů uvedených v návodu k obsluze.

Cena 28 310 Kč

Výrobce: Stihl

Technické parametry

Pracovní otáčky ot./min: 4.450
Výška sečení mm: 20-60
Faktor nejistoty hladiny akustického tlaku KpA dB(A) 1): 2
Jmenovitý výkon W: 60
Hmotnost kg 2): 9
Naměřená hladina akustického výkonu LwA (dB[A]) dB(A): 60
Maximální sklon svahu %: 35
Šířka záběru při sečení cm: 20
Typ akumulátoru: Li-Ionen
Doba sečení (Ø za týden) h 3): 16
Hladina akustického výkonu LpA dB (A): 62

1) Faktory nejistoty KwA/KpA podle směrnice 2006/42/ECRS.
2) Hmotnost včetně akumulátoru.
3) Za ideálních podmínek (zahrada bez překážek a svahů, souměrná plocha), hodnota se vztahuje k uvedené maximální ploše.

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Související položky:
34 800 Kč
53 480 Kč