Sekačka HONDA HRG 536 VL

Honda HRG 536 VK: nejsilnější ve třídě Izy. Výkonný motor kategorie 5,5 HP s elektrostartem, plynule proměnný pojezd SMART Drive®, s integrovaným mulčovaním systémem VersamowTM a záběrem sečení 53 cm. 

Ideální pro lehkou práci na větších zatravněných plochách.
Pokud díky hrbolatému, svažitému či jinak členěnému povrchu je pro snadný pohyb sekačky nutná větší síla nebo je vaše zahrada příliš rozlehlá na to, abyste sekačku tlačili, tak potřebujete sekačku s vlasním pojezdem. Tato sekačka je opatřena systémem SMART Drive®. Jedná se o důmyslnou kombinaci pojezdové převodovky a ergonomického ovládání rychlosti jízdy. Uživatel tak má možnost pomocí prstů pohodlně a plynule ovládat rychlost jízdy. Přenos síly od motoru je prostřednictvím kevlarového řemínku speciálního průřezu s dlouhou životností, který zamezuje nečekanému
a skokovému zabírání. V současné době je moderní mulčování trávy. Pro dokonalý výsledek skutečného mulčování musí být usečená travní stébla co nejmenších rozměrů. Honda vyvinula a patentovala dvě technologie. První z nich se nazývá TwinBlade. Jedná se o použití dvou žacích nožů současně navzájem odsazených namísto jednoho nože, které zaručí dvojnásobné přeseknutí travního stébla. Druhou z nich je VersamowTM - integrovaný mulčovací systém. Jedná se o přívěru komínku výhozu trávy do sběrného koše s možností snadného ovládání pouze přesunutím jediné páky v horní části podvozku. Pro usnadnění práce se sekačkou jsme tento model opatřili elektrickým startérem motoru, kdy pro nastartování stačí otočit klíčkem jako v automobilu.

Sleva 16% Akce
Cena 24 990 Kč
Akční cena 20 990 Kč

Výrobce: Honda

Technické parametry

Motor: HONDA GCV 160

Výkonová kategorie (HP): 5,5

Pojezd: Jednorychlostní převodovka (SMART Drive)

Záběr (cm): 53

Obsah koše (l): 63

Bezpečnostní brzda nože: Ne

Nastavení výšky sečení (mm): 28 - 102

Mulčování: 2 speciální žací nože

Elektriské startování: Ano

Skelet sekačky: Ocel

Související položky: