AKCE EKO-DOTACE 6.000 KČ OD VARI

Máte doma starší TERRU nebo VARI-System? Máte problémy nastartovat dvoutaktní motor? Zdědili jste Vari, kde motor již dosloužil? Nechcete dále opravovat dvoutaktní motor?

PRÁVĚ PRO VÁS JE URČENA AKCE EKO-DOTACE 6.000 KČ OD VARI, kde vyměníte starý dvoutaktní motor za silný čtyřtaktní motor!

► Akce trvá do konce roku 2022! ◄

Výměna starého dvoutaktního motoru za čtyřtaktní motor PJGCVx200 nebo PJCV224 se slevou 6.000,- Kč. Akce trvá do konce roku 2022!

Pokud u nás odevzdáte svůj starý i nefunkční dvoutaktní či čtyřtaktní motor s řídítky a odstředivou spojkou 80mm (pohonné jednotky VARI i od jiných výrobců, používané na strojích TERRA nebo VARI-Systemu), získáte v rámci EKO-dotace slevu 6.000 Kč na nákup nové pohonné jednotky včetně nových řídítek, příruby a spojky.

Čtyřtaktní motor:

Dále můžete vyžít také akci ŠROTOVNÉ NA PŘEVODOVKY VARI.

Čtyřtaktní motory lze provozovat na starších převodovkách T-20 a DSK-317, umodelu XP-200 A je to převodová skříň AGZAT, po jednoduché výměně nýtů (nejsou součástí dodávky), případně lze vyměnit na přání jedno ozubené soukolí pro přestavbu převodovky na čtyřtaktní provedení (není to však podmínkou). U převodových skříní T-19 a DSK-316 je nutné přestavět i převody pro provedení čtyřtakt, především pro správné otáčky adaptérů a jejich funkci. Tato úprava není zahrnuta v ceně Eko-dotace.

Veškeré úpravy jako upínací nýty, práce a díly pro přestavbu převodů u některých typů převodovek VARI nejsou součástí dodávky EKO-DOTACE.

Akce je omezena počtem motorů a může být po vyprodání kdykoliv ukončena. Pro velký zájem bereme na pohonné jednotky pořadníky a objednávky vykrýváme postupně. 

AKCE TRVÁ DO 31.12.2022!