Naše prodávané značky

Honda

Zakoupíte-li stroj se značkou HONDA, budete mít vždy jistotu, že vlastníte něco výjimečného, vyrobeného přímo pro Vás. U Hondy nekupujete pouze stroj s motorem HONDA, ale daleko více - originální stroj HONDA vyvinutý se stejnou pečlivostí jako například automobil nebo motocykl. Firma HONDA vyrábí sekačky, zahradní traktorykřovinořezy, elektrocentály, ale také čerpadla a sněhové frézy. Přejeme Vám hodně štěstí při výběru toho pravého motorového stroje HONDA. Videoreklama HONDA

POZOR na nelegální kopie výrobků HONDA. Tyto stroje jsou vyrobeny z nekvalitních materiálů a činnost plagiátorů způsobuje firmám nemalé škody. Na obrázku uvidíte příslušníky celní správy při zabavování těchto plagiátů pokoutnímu prodejci.
 Honda

 Stiga 

Švédský výrobce zahradní techniky značky STIGA, který se proslavil zejména svými ridery Park, které výborně slouží majitelům rozsáhlých pozemků po celém světě. Tyto výkonné stroje mají všechny výhody spojené s předním sečením a unikátním kloubovým řízením. Mají vynikající manévrovací schopnosti a většinou mají poháněna všechna čtyři kola. Díky široké nabídce přídavných zařízení mají stroje celoroční využití. Firma STIGA má však širokou nabídku i ostatních strojů, sekaček, křovinořezů, zahradních traktorů, sněhových fréz atd. Samostatnou kategorií jsou profesionální stroje Titan určené pro údržbu komunálních ploch.

Vari

Největší český výrobce zahradní techniky vyrábějící ucelenou řadu malotraktorů, bubnových sekaček a mulčovačů. Tyto dokonalé stroje jsou vzorem pro ostatní výrobce na českém, ale i evropském trhu. Více než 40 letá zkušenost je zárukou technické úrovně a kvality strojů. Největší světový výrobce motorů HONDA dal VARI jako jedné z mála firem souhlas k použití loga HONDA v označování výrobků.

Stihl

Již zakladatel firmy pan Andreas Stihl pevně vetknul do filozofie firmy špičkovou kvalitu výrobků STIHL a orientaci na zákazníka. Proto se výrobky STIHL prodávají ve specializovaných prodejnách s odborným servisem. Od roku 1971 je STIHL nejprodávanější značkou motorových pil na světě. Dále se STIHL zabývá výrobou křovinořezů, rozbrušovacích pil atd. Firma STIHL je ve vlastnictví rodiny zakladatele Adrease Stihla, což je zárukou vysoké technické kvality výrobků.

Briggs 

BRIGGS & STRATTON patří k největším světovým výrobcům malých spalovacích motorů s více než 100-letou tradicí. Tyto motory vynikají nekompromisním poměrem mezi silou, kvalitou a cenou. Společnost BRIGGS & STRATTON nabízí spalovací motory v širokém spektru výkonů, technických provedení a variant. Nabídka zahrnuje motory vertikální i horizontální. Motory Vanguard se vyrábějí horizontální a rovněž i ve vertikálním provedení. Běžný uživatel se s motory Vanguard nejčastěji setká u zahradních malotraktorů nejvyšší výkonové třídy. Své motory BRIGGS & STRATTON samozřejmně osazuje také do všech motorových strojů, které sám vyrábí. Jedná se především o elektrocentrály, tlakové myčky a čerpadla.

Briggs 2

Motory BRIGGS & STRATTON označené tímto logem jsou určeny pro pohon profesionálních strojů do nejtěžších podmínek. Mají vylepšenou konstrukci a prodlouženou životnost. Často pohání různé minibagry, kompresorové nebo hydraulické stanice či elektrocentrály. Rovněž pro tyto motory zajišťujeme servis a náhradní díly.


VARES

Firma VARES Mnichovice a.s. je český výrobce s více jak 25 lety zkušeností v oboru zahradní, farmářské techniky a gastrotechniky. Ve výrobně-obchodním areálu v Mnichovicích u Prahy se zabývá technickým vývojem a výrobou vlastních produktových řad. Výrobky nesou označení ČESKÝ VÝROBEK a patří mezi to nejkvalitnější zboží, které si můžete na našem trhu koupit.

Telefon
+420 605 230 550
+420 603 437 445

Oblast klientely

Černilov

Hradec Králové

Jaroměř

Dvůr Králové n. L

Česká Skalice

Opočno

Dobruška

Třebechovice p. O

Opatovice nad Labem

Smiřice