AKCE ŠROTOVNÉ NA PŘEVODOVKY OD VARI

Chcete získat třírychlostní převodovku DSK-317/S se zpátečkou pro čtyřtaktní motor se slevou 8.000 Kč za 13.990 Kč vč. DPH, novou čtyřtakní převodovku v provedení GLOBAL se slevou 8.000 Kč za 13.990 Kč vč. DPH nebo novou čtyřtaktní převodovku DSK-316.1PSVN s aktivním vývodem se slevou 6.000 Kč za 11.990 Kč vč. DPH?

Stačí přinést vaši starou i nefunkční převodovku VARI a za atraktivní sníženou cenu si odnesete převodovku novou.

Výměna staré převodové skříně za DSK-317 či DSK-316.1PSVN se slevou až 8.000,- Kč.

Akce je vhodná především pro zákazníky, kteří využili EKO-dotaci k výměně motoru (pohonné jednotky), protože využitím šrotovného na převodovky tak získají čtyřtaktní provedení převodových skříní s plnou 5 letou zárukou. Dále se vyplatí zákazníkům, kterým se převodovka rozbila a cena opravy by byla vysoká, nebo na převodovku již nejsou náhradní díly, např. převodovky BSU.

Akci lze využít při vrácení funkčních či nefunkčních zkompletovaných převodovek VARI DSK-317, T-20, AKY, BSU všech modifikací a roků výroby pro získání čtyřtaktní převodovky v provedení na osový čep DSK-317/S. Převodovky musí být bez tažné nápravy a kol či příslušenství. Tyto komponenty se opět použijí na nově získanou DSK-317/S.

U převodovky DSK-317.1/S GLOBAL nelze použít staré přišluenství, místo osového čepu se nářadí přidělává kolíkem.

Převodovky DSK-316 a T-19 všech modifikací a roků výroby pro získání čtyřtaktní převodovky DSK-316.1PSVN s rozšířeným rozchodem foukaných kol a s vypínatelným náhonem.

Můžete také využít akci EKO-DOTACE na výměnu pohonné jednotky.

Šrotovné platí také pro převodovky třetích výrobců či kopie převodovek VARI, jako jsou značky Robus, Rustika, Balcar, Dakr. Podmínkou je kompatibilita s 80mm spojkou. Při výměně převodovek třetích výrobců neneseme odpovědnost za kompatibilitu příslušenství s převodovkami VARI.

Počet převodovek do akce je omezen, rozdělen do etap a na akci se může zavést pořadový systém, kontaktujte svého nejbližšího prodejce VARI pro více informací.