Robotické sekačky

Vážení zákazníci,
v naší nabídce naleznete také sekci robotické sekačky různých kategorií, určených od malých zahrádek až po velké plochy, které vyrábí firmy STIHL, STIGA i HONDA.

Robotická sekačka je ideální pomocník pro zákazníka, který váhá mezi velkou klasickou sekačkou nebo malým zahradním traktorem. Navíc ušetří Váš čas a udělá práci za Vás.

Udržet trávník v perfektním stavu, znamená věnovat mu dostatek času a mnohdy nepopulární těžkou práci a jisté úsilí. Robotická travní sekačka tyto věci obstará za Vás a Vy se tak můžete věnovat příjemnějším činnostem jako např. relaxovat, věnovat se koníčkům nebo dokonce odjet na dovolenou.

Robotické sekačky STIHL

Inteligentní robotické sekačky spolehlivě a samostatně zajistí dokonalou údržbu Vašeho trávníku až do plochy 4000 m². Naprogramování přístroje je velmi jednoduché. Sekačka dokáže, pomocí dešťového čidla, sama flexibilně upravit svůj žací a dobíjecí cyklus tak, aby byl pracovní úkol splněn tak, jak mu majitel zadal v rámci týdenního cyklu. Je vybavena ochranou proti krádeži a dokáže sama rozlišit hustotu trávy a délku stébel.

Robotická sekačka STIGA

Robotická sekačka STIGA Stig udržuje váš trávník, zatímco vy se věnujete jiným aktivitám ve svém životě. Kompaktní a lehká konstrukce umožňuje robotu v snadné manévrování v úzkých prostorech, mezi stromy a keři v zahradách všech tvarů a velikostí. Pokud je stroj osazen kitem E1200(5Ah), je ideální pro zahrady do 1200 m2, zatímco s kitem E600(2.5Ah) je určen pro zahrady do 600 m2. Prostřednictvím App v chytrém telefonu nebo tabletu, můžete jednoduše nastavit robota dle vašich potřeb.

  • Stig E Series za 19.990,- Kč ( + Power kit E600 za 3.990,- či E1200 za 6.990,- dle Vašeho výběru)

Robotické sekačky HONDA

Inteligentní robotická sekačka se samostatně pohybuje po zahradě, vyhýbá se překážkám, mulčuje travní porost a nepřetržitě udržuje Váš pěstěný trávník v perfektní a zdravé kondici. Sekačka Míímo je napájena Lithium-iontových baterií (Li-Ion) s dlouhou životností, které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon robotické sekačky, sama vyhodnotí, kdy je nutné dobití baterií a sama si automaticky najde nabíjecí stanici. Svahový režim zaručuje vysoce efektivní pohyb sekačky ve svazích se sklonem blížícím se 45%.Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.
Činnost robotické sekačky můžete v sezóně vidět na našem zkušebním pozemku. V případě poruchy robotické sekačky poskytneme náhradní stroj.
V případě zájmu si zamluvte termín pro instalaci robotické sekačky již nyní.

Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5