TRY BEFORE BUY !

Firma STIHL si pro Vás připravila akci TRY BEFORE BUY tedy vyzkoušej než koupíš!  

AKU na zkoušku. Láká vás akumulátorová technika, ale zatím si nejste jistí, zda je pro vás vhodná? Právě Vám je určena nová služba Try Before Buy. Vyzkoušejte si aku stroje STIHL bez závazků ještě před nákupem a nechte se ohromit jejich vlastnostmi.

JAK FUNGUJE?
  • V naší prodejně najdete štítky označené stroje, které máte možnost si zapůjčit a vyzkoušet, než se rozhodnete, jaký akumulátorový stroj si pořídíte. 
  • Složíte vratnou kauci 2000,- až 3000,- Kč (dle zvoleného produktu; platba možná pouze v hotovosti).
  • Zapůjčíte si na 48 hodin jeden ze široké nabídky aku produktů STIHL s plně nabitým akumulátorem.
  • Zjistíte, jak Vám stroj vyhovuje, a rozhodněte se, zda si jej zakoupíte.

Pokud si koupíte libovolný stroj z naší široké nabídky, za vyzkoušení nic neplatíte a od prodejce si odnesete nový kus. Jestliže si žádný produkt nezakoupíte, bude Vás zapůjčení stát 300,- Kč.AKUMULÁTOROVÝ SYSTÉM STIHL
JEDEN AKUMULÁTOR PRO CELOU ŘADU STROJŮ


Už bezmála 100 let je společnost STIHL lídrem technologického pokroku v oblasti lesní a zahradní techniky. STIHL byl od počátku u vývoje motorových benzínových pil a neustále přináší vlastní inovativní řešení. Akumulátorová technika je tichá, snadno ovladatelná, intuitivní a vhodná jak pro použití na zahradě, tak při péči o lesy nebo veřejnou zeleň. Představuje moderní řešení pro všechny, kteří hledají vysoce výkonné, ale i ekologické řešení. A skrze naši speciální akci bychom ji chtěli představit i Vám.

Díky Try Before Buy si můžete vyzkoušet produkty za 2 řad: AK-Systém a AP-Systém. Čím jsou speciální? Akumulátor z dané řady můžete využít k pohonu všech strojů v rámci konkrétního systému. Jeden akumulátor, celá řada možností!


AK-SYSTÉM

Obsahuje vše, co potřebujete pro práci na zahradě: od vyžínačů přes nůžky na živý plot až po zahradní sekačky a motorové pily. Tyto stroje jsou kompaktní, výkonné a tiché, oceníte je tedy jak vy, tak Vaše okolí. AK-Systém představuje ideální řešení pro běžnou údržbu zahrady, ale i pro méně náročné profesionální použití.

SEZNAM STROJŮ
BGA 57 - Foukač
FSA 57 - Vyžínač
HSA 50 - Nůžky na živý plot
MSA 70 - Motorová pila
RMA 235 - Sekačka


AP-SYSTÉM

Byl navržen pro profesionály a pro použití ve veřejné správě. Veškeré stroje z této řady jsou odolné proti vodě, takže je můžete využít za každého počasí. Vyznačují se zejména vysokým výkonem, nízkou hlučností a mimořádně dlouhou výdrží akumulátoru, kterou ocení profesionálové i běžní uživatelé.

SEZNAM STROJŮ
BGA 86 - Foukač
FSA 86 R - Vyžínač
HSA 100 - Nůžky na živý plot
MSA 160 C-B - Motorová pila
MSA 220 C-B - Motorová pila
RMA 448 PV - Sekačka

Pokud máte zájem o zapůjčení některého z uveděných strojů, doporučujeme si telefonicky ověřit dostupnost, případně rezervaci na čísle 603 437 445.