A 5000

Když udržujete velkou zahradu, plánování správného režimu sečení a hledání času na jiné povinnosti spojené s péčí o co nejhezčí vzhled trávníku, by neměl být nemožný úkol. STIGA A 5000 je navržen s absolutní přesností a je nejdokonalejší autonomní travní sekačkou z celé řady. Jiné autonomní sekačky mohou ztratit signál nebo se nechat ovlivnit překážkami v zastavěných místech. To znamená, že musíte zasáhnout, abyste práci dokončili. STIGA A 5000 s jedinečnou technologií aktivního naváděcího systému (AGS) patentovanou společností STIGA si pamatuje kvalitu signálu GPS v různé denní době a inteligentně dopředu plánuje práci pro dosažení co nejlepších výsledků – neustále komunikuje se svou referenční stanicí prostřednictvím připojení 4G.

STIGA A 5000 přesně ví, kdy, kde a jak sekat, aby byl váš trávník zdravý. Instalace je plně virtuální, což znamená, že pracovní perimetr lze nastavit prostřednictvím aplikace – s první instalací vám poradí místní prodejce. Pokud by se změnila dispozice zahrady, stačí jen spustit aplikaci STIGA.GO a naučit robota STIGA A 5000 novým parametrům – vše prostřednictvím aplikace.

STIGA A s akumulátorem STIGA ePower disponuje i technologií RTK AGS založenou na signálu 4G. Je proto zachovávat absolutní přesnost polohy a plánovat co nejmetodičtější práci i časově efektivní trasu. Výsledkem je bezprecedentní efektivita z hlediska času i kvality, a to pouze při dvou sečeních denně.
Následující relace začne vždy tam, kde předchozí skončila, robot tak může pečovat o celou plochu tím, že každý den seseče jiné zóny. V zájmu zachování zdraví trávníku doporučujeme naplánovat pouze 2 sekání denně; plánování je však plně flexibilní.

Každý prvek robota STIGA A jsme navrhli s pečlivostí: Šest nožů připevněných ke kolu rotujícímu rychlostí 2400 ot./min zajišťuje co nejdokonalejší sečení. Vzhledem k tomu, že se nože mohou volně otáčet, nehrozí jim při styku s pevným předmětem žádné nebezpečí. Nože jsou kovány ze specifické kovové sloučeniny, díky které si zachovávají ostré hrany. V nepravděpodobném případě poškození nože pak jednoduchost sestavy žacího ústrojí zaručuje snadnou výměnu.

Až se vám to bude hodit, prozkoumejte aplikaci důkladně a v případě potřeby přidejte nastavení pro různou výšku sečení, nastavení časů nepřítomnosti nebo vyloučené zóny. Pro optimální zdraví trávníku aktivujte funkci trasy s péčí o trávník, aby se automaticky střídaly vzory sečení.
Nastavte dobu nepřítomnosti a vyloučené zóny a váš STIGA A 5000 bude vědět, kdy a kde je vhodné sekat. Nebo zpusťte hlasový asistent a zadávejte sekačce mluvené pokyny.

Bezplatné připojení po celou dobu životnosti robota. Již žádné další náklady navíc.

►POUZE NA OBJEDNÁVKU!◄

Cena 124 990 Kč

Výrobce: Stiga

Technické parametry

Doba nabíjení: 150 min
ePower: Ano
Kapacita baterie: 5 Ah
Typ pohonu: Lithium-iontová baterie
Maximální pracovní doba: 270 min
Bateriový kit: Součástí
Typ motoru: Bezkartáčový
Typ baterie: Lithium-ion
Napětí baterky: 25.2 V
Počet baterií: 2
Nabíjecí systém: Automatický
Maximální pracovní plocha: 5000 ㎡
Typ systému drcení: Organizovaný
Šířka záběru: 26 cm
Nastavení výšky sečení: Elektronický
Rozsah výšky sečení: 20 - 65 mm
Typ nože: 6 Otočné čepele
Otáčky nože: 2400 rpm
Maximální rychlost řezání: 24 m/m
Zpět do stanice: Automaticky zkrácená cesta
Dešťové senzory: Ano
Maximální sklon: 50%
Maximální sklon v blízkosti hranice: 20%
Výška sečení: Ano
Organizovaný sečení pro péči o trávu: Ano
Chytré nastavení výšky sečení: Ano
Vyloučení virtuální zóny: Ano
Kontrola APP: GPRS-4G
Přijímač Bluetooth: Ano
GPS: Ano
Referenční GPS anténa: Součástí
Smart APP: Ano
STIGA AGS technology: Ano
Uživatelské rozhraní: Klávesnice
Senzor zvednutí: Ano
Nárazový senzor: Ano
APP Lock: Ano
Snímač náklonu: Ano
Hmotnost balení: 22.5 kg
Hmotnost produktu bez baterie: 11.9 kg
Hmotnost produktu: 13.4 kg
Délka produktu: 695 mm
Šířka produktu: 526 mm
Výška produktu: 300 mm

Obsah balení:

  • Dokovací stanice s referenční stanicí
  • Upevňovací držák referenční stanice
  • Nabíječka
  • 7 kolíčky dokovací stanice
  • 1 šroubovák pro kolíky dokovací stanice
  • 6 čepelí + 6 šrouby čepelí
Související položky:
75 990 Kč
99 990 Kč
36 990 Kč