Bubnová sekačka Vari DS-521 AGATHA

Představujeme Vám zbrusu novou bubnovou sekačku DS-521 Agatha. Sekačka je osazena motorem HONDA GCV 160. Jedná se o novou generaci bubnových sekaček VARI postavenou na nových rámech s mnohem vyšší pevností a odolností v krutu.

Revoluční novinkou je také HDG plechový asymetrický kryt žacího disku. Díky novému řešení sekačka lépe seká a řádkuje vysokou trávu a je také mimořádně bezpečná pro obsluhu. Řada nových prvků, jako je nové uložení žacích nožů T-Bar, nové manipulační poutko či nový svorník upínání a polohování řidítek zkvalitňují komfort obsluhy. Sečení s Agathou je díky pevné nápravě a jedné pojezdové rychlosti velice přesné a pohodlné i ve svazích, kde perfektně drží směr.

Spodní i horní disk bubnové sekačky Agatha jsou plechové výlisky. Na horním disku jsou uloženy 4 otočné žací nože s oboustranným ostřím, které se při nárazu do překážky otočí a nepoškodí. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s horním diskem. Díky novým výztuhám uložení nožů T-Bar, které zvyšují pevnost a odolnost disku o více než 30 %, vydrží při správném zacházení žací disk po celou životnost sekačky.

Cena 24 990 Kč

Výrobce: Vari

Technické parametry

Typ motoru: HONDA GCV 160

Max. náklon motoru: 30°

Šíře záběru (cm): 58,5

Doporučená plocha m2: do 12 000

Plošný výkon stroje (m2/hod): 1300

Počet rychlostí: 1 (2,0 km/h)

Hmotnost (Kg): 58