G 3600

Robotická sekačka STIGA G 3600 dokáže správně pečovat o zdravý trávník během pouhých dvou sekání denně, takže máte více času na trávník a naprostý klid. Lehká a tichá robotická sekačka STIGA G 3600 se inteligentně pohybuje po zahradách všech tvarů a velikostí: její dokonalé vyvážení jí umožňuje zvládnout všechny terény. Robotická sekačka STIGA G 3600 je mimořádně tichá: zatímco v uživatel. Tato robotická sekačka se osvěžujícím způsobem snadno používá a je flexibilní: je vybavena intuitivní klávesnicí a dálkovým ovládáním prostřednictvím aplikace, takže můžete robotickou sekačku instruovat přímo ze svého chytrého telefonu.

Robotická sekačka STIGA G 3600 se postará o vaši zahradu a vrátí vám čas. Kombinuje inteligenci robotických sekaček řízených GPS s dobře známou technologií navádění drátem a seče náhodně, ale s optimalizovanými vzory.
S bateriemi 2 x 5 Ah poseká až 3600 m2. Kompaktní robotická sekačka STIGA G 3600 váží méně než 13 kg a dokáže bez námahy manévrovat, aniž by poznamenala váš trávník. Je dokonale vyvážená, a to jak na hrbolatém terénu, tak na svazích se sklonem až 27°.
Dvě elektronické desky robotické sekačky STIGA G 3600 se naučí, kdy a kde má sekat. Pro vaši bezpečnost její senzory měkkých překážek plynule zastaví robotickou sekačku STIGA G 3600 ve chvíli, kdy narazí na jakoukoli překážku. Senzory deště také při prvním náznaku deště pošlou robotickou sekačku zpět do dokovací stanice. Připojením robotické sekačky k chytrému telefonu můžete pomocí aplikace STIGA.GO ovládat její sekání a plánovat sezení. Díky připojení a dálkovému ovládání STIGA můžete také zkontrolovat stav robota, spustit nebo zastavit sekání a poslat robota zpět domů, ať jste kdekoli. K dispozici je také ochrana proti krádeži: robota můžete sledovat a uzamknout jeho provoz na dálku.
Prostřednictvím aplikace můžete také nastavit až 10 bodů Go-To-Cut, tedy bodů na drátu, odkud robotická sekačka STIGA G 3600 začne sekat - aby byla vaše zahrada rovnoměrně posekaná. Po skončení práce pak jednoduše zvedněte horní kryt a robotickou sekačku omyjte zahradní hadicí - díky krytí IPX5 můžete mít robotickou sekačku vždy fit a čistou, aby byla vidět.

► POUZE NA OBJEDNÁVKU! ◄

Novinka
Cena 59 990 Kč

Výrobce: Stiga

Technické parametry

Kapacita baterie: 2 x 5 Ah
ePower: Ano
Power kit: Součástí
Typ pohonu: Lithium-iontová baterie  
Typ motoru: Bezkartáčový
Typ baterie: Lithium-ion
Napětí baterky: 25.2 V
Počet baterií: 2
Nabíjecí systém: Automatický
Doporučená pracovní plocha: 3600 ㎡  
Typ nože: 6 Otočné čepele
Šířka záběru: 26 cm
Nastavení výšky sečení: Elektronický
Rozsah výšky sečení: 20 - 65 mm
Otáčky nože: 2400 rpm
Maximální rychlost řezání: 24 m/m
Zpět do stanice: On wire / Run Beside Wire (RBW)
Dešťové senzory: Ano
Maximální sklon: 50%
Maximální sklon v blízkosti hranice: 20%
Kontrola APP: GPRS-4G
Přijímač Bluetooth: Ano
GPS: Ano
Smart APP: Ano
STIGA AGS technology: Ne
Uživatelské rozhraní: Klávesnice
Spojky kabelu: 2 Pc
Dokovací stanice: Ano
Upevňovací hřeby: 7 Pc
Senzor zvednutí: Ano
Nárazový senzor: Ano
APP Lock: Ano
Snímač náklonu: Ano
Hmotnost produktu bez baterie: 11.9 kg
D x Š x V: 695 mm x 526 mm x 300 mm

Související položky:
25 990 Kč
75 990 Kč
36 990 Kč