Sekačka bubnová DS-521 AGATHA

Agatha je bubnová sekačka určená pro sekání vysoké trávy v zahradách do rozlohy 10 000 m2. Je osazena čtyřtaktním motorem HONDA GCV170 nové generace.

Bubnové sekačky Agatha se vyznačují perfektním vyvážením pro práci na rovině i ve svahu, mají pevnou nápravu, tuhý a odolný rám s HDG zinkovaným, červeně lakovaným plechovým asymetrickým krytem žacího disku, který umožňuje lepší navádění sekané vysoké trávy a její řádkování. Zároveň zajišťuje mimořádnou ochranu pro obsluhu. Pracovním nástrojem sekačky je čtyřnožový žací buben – velice robustní lisovaný díl s celoplošným ocelovým podběhem, který chrání uložení nožů. zvyšuje zároveň obvodovou tuhost žacího bubnu a jeho celkovou životnost. Komfort obsluhy dále zvyšuje nastavení výšky řídítek v šesti polohách, ergonomické ovládací páky s nízkým tlakem do dlaně a gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace. Sečení s bubnovou sekačkou Agatha je tedy velice přesné a pohodlné.

Do rámu stroje jsou integrovaná kotvicí oka pro uchycení pomocí kurtů při přepravě, díky čemuž Agatha splňuje přísnou normu Evropské Unie pro zajištění nákladu při přepravě.

► POUZE NA OBJEDNÁVKU! ◄

Novinka
Cena 33 990 Kč

Výrobce: Vari

Technické parametry

Typ motoru: HONDA GCV170
Zdvihový objem: 166 cm3
Výkon motoru: 5,5 HP
Krouticí moment: 11,1 N.m
Rozvod ventilů: OHV
Objem olejové náplně v motoru:  0,4 l
Jakost oleje v motoru: 10W-30
Garantovaná svahová dostupnost: 20°
Plošný výkon stroje: 1300 m2/hod
Počet nožů: 4
Šíře záběru: 58,5 cm
Výška sečení: Cca 4 cm
Počet rychlostí: 1
Pojezdová rychlost: 2 km/h
Doporučená plocha: Do 12000 m2
Nastavení řídítek: Výškově
Hmotnost: 57 kg