Sekačka bubnová DS-521 AGATHA

Agatha je bubnová sekačka určená pro sekání vysoké trávy v zahradách do rozlohy 10 000 m2. Je osazena čtyřtaktním motorem HONDA GCV170 nové generace.

Předpokládaný termín naskladnění je cca polovina července 2021.

Bubnové sekačky Agatha se vyznačují perfektním vyvážením pro práci na rovině i ve svahu, mají pevnou nápravu, tuhý a odolný rám s HDG zinkovaným, červeně lakovaným plechovým asymetrickým krytem žacího disku, který umožňuje lepší navádění sekané vysoké trávy a její řádkování. Zároveň zajišťuje mimořádnou ochranu pro obsluhu. Pracovním nástrojem sekačky je čtyřnožový žací buben – velice robustní lisovaný díl s celoplošným ocelovým podběhem, který chrání uložení nožů. zvyšuje zároveň obvodovou tuhost žacího bubnu a jeho celkovou životnost. Komfort obsluhy dále zvyšuje nastavení výšky řídítek v šesti polohách, ergonomické ovládací páky s nízkým tlakem do dlaně a gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace. Sečení s bubnovou sekačkou Agatha je tedy velice přesné a pohodlné.

Do rámu stroje jsou integrovaná kotvicí oka pro uchycení pomocí kurtů při přepravě, díky čemuž Agatha splňuje přísnou normu Evropské Unie pro zajištění nákladu při přepravě.

► POUZE NA OBJEDNÁVKU! ◄

Novinka
Cena 33 990 Kč

Výrobce: Vari

Technické parametry

Typ motoru: HONDA GCV170
Zdvihový objem: 166 cm3
Výkon motoru: 5,5 HP
Krouticí moment: 11,1 N.m
Rozvod ventilů: OHV
Objem olejové náplně v motoru:  0,4 l
Jakost oleje v motoru: 10W-30
Garantovaná svahová dostupnost: 20°
Plošný výkon stroje: 1300 m2/hod
Počet nožů: 4
Šíře záběru: 58,5 cm
Výška sečení: Cca 4 cm
Počet rychlostí: 1
Pojezdová rychlost: 2 km/h
Doporučená plocha: Do 12000 m2
Nastavení řídítek: Výškově
Hmotnost: 57 kg