Sekačka bubnová DS-521Z AGATHA

Představujeme Vám zbrusu novou bubnovou sekačku DS-521Z Agatha. Sekačka je osazena motorem VARI XP-200. Jedná se o novou generaci bubnových sekaček VARI postavenou na nových rámech s mnohem vyšší pevností a odolností v krutu. 

Revoluční novinkou, použitou poprvé u bubnových sekaček, je HDG plechový asymetrický kryt žacího disku. Díky tomuto novému řešení sekačka lépe seká a řádkuje vysokou trávu a je také mimořádně bezpečná pro obsluhu. Řada nových prvků, jako je nové uložení žacích nožů T-Bar, snadno přístupné manipulační poutko či nový svorník upínání a polohování řídítek, zkvalitňuje komfort obsluhy. Sečení s Agathou je díky pevné nápravě a jedné pojezdové rychlosti velice přesné a pohodlné i ve svazích, kde perfektně drží směr.

Spodní i horní disk bubnové sekačky Agatha jsou plechové výlisky. Na horním disku jsou uloženy 4 otočné žací nože s oboustranným ostřím, které se při nárazu do překážky otočí a nepoškodí. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s horním diskem. Díky novým výztuhám uložení nožů T-Bar, které zvyšují pevnost a odolnost disku o více než 30 %, vydrží při správném zacházení žací disk po celou životnost sekačky. Profesionálním řešením je i použití čelisťové brzdy žacího disku, který ho v případě nebezpečí zastaví do pěti vteřin. Stejně jako u všech bubnových sekaček VARI je i u Agathy samozřejmostí použití kvalitního odolného kevlarového klínového řemene OPTIBELT pro pohon žacího disku.

► NA OBJEDNÁVKU! ◄

Cena 29 990 Kč

Výrobce: Vari

Technické parametry

Typ motoru: VARI XP-200
Max. náklon motoru: 20°
Šíře záběru (cm): 58,5
Doporučená plocha m2: do 8 000
Plošný výkon stroje (m2/hod): 1300
Počet rychlostí: 1 (2,0 km/h)
Hmotnost (Kg): 61