Skříň převodová DSK-317.1/S GLOBAL

Inovovaná převodová skříň osvědčené konstrukce má odolnou litinovou skříň, ozubená kola a šnekové soukolí pracující v olejové lázni.

Ve své spodní části zcela vodotěsná díky unikátnímu kazetovému vícebřitému guferu, které je u malotraktorů použito vůbec poprvé. Nové řešení výstupní hřídele převodové skříně umožňuje rychlou výměnu tažné nápravy za kypřicí nože rotavátorů nebo bez použití nářadí. Převodová skříň má tři rychlosti vpřed a zpátečku, které se řadí pomocí řadicí páky, takže nemusíte složitě přehazovat klínové řemeny, jako konkurenčních výrobků.

První rychlostní stupeň se využívá např. při orbě, přípravě půdy pro sázení brambor nebo tahání nákladu v těžkém terénu nebo do kopce.

Na druhý převodový stupeň můžete jezdit s připojeným vozíkem a odvézt např. dříví z lesa nebo odhrnovat sníh shrnovací radlicí. Na „dvojku“ se provádí i kypření půdy rotavátorem. Třetí rychlostní stupeň je určen k rychlým přesunům malotraktoru s vozíkem po zpevněných cestách. Při polních pracích lze využít geniálního pomocníka - kolík pro aretaci rychlostí. Jestliže jej v poloze neutrálu („0“) zasunete, lze zařadit pouze první rychlost („1“) a zpátečku („R“), což výrazně usnadňuje a zjednodušuje obsluhu malotraktoru např. při orbě.

DOTACE ŠROTOVNÉ NA PŘEVODOVKY AŽ 7.500,- = nová převodovka za 10.990,- Kč!
Veškeré informace, jak získat tuto dotaci se dočtete zde.

Cena 19 990 Kč

Výrobce: Vari

Technické parametry

Typ převodové skříně: DSK-317.1/S
Typ převodové skříně: šneková
Počet rychlostí: 3+1R