Motorová pila MSA 300 C-O

Bez akumulátoru a nabíječky!

STIHL MSA 300 je prvnní akumulátoroá řetězová pila navržená speciálně pro profesionální práci. Plný elektrický výkon 3,0 kW se díky akumulátoru STIHL AP 500 S vyvinutému speciálně pro potřeby této pily mění na rychlost řetězu až 30 m/s s provozní dobou až 44 minut. Spolu s pilovým řetězem STIHL .325"‑RS Pro a vodící lištou Light 04 zajišťuje vysoký řezný výkon s nižší hmotností. Profesionály jistě zaujme i robustní konstrukce pily MSA 300, která je odolná proti povětrnostním vlivům. Antivibrační systém STIHL snižuje vibrace, čímž napomáhá snížení zátěže svalů a kloubů.
Pro snadnou údržbu a čištění akumulátorové pily je filtr dobře přístupný. MSA 300 je první pila STIHL s ovládacím a oznamovacím panelem, který uživateli poskytne veškeré důležité informace o pile.

Všechny akumulátorové stroje STIHL AP-Systému jsou určeny pro profi uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých podmínkách. U stroje MSA 300 byla ochrana proti stříkající vodě prověřena v interních testech a také certifikována na stupeň krytí IPX4.
Vysoký výkon s MSA 300 C-O Kácení a prořezávání malých a středně velkých stromů – díky akumulátorové pile mSA 300 C-O lze provádět tyto úkoly obzvlášť efektivně. 3 provozní programy (eko, kácení a odvětvování) umožňují přesné nastavení pily pro dané potřeby. Snímač oleje navíc nepřetržitě měří množství oleje, a napomáhá tak k efektivní práci.

Poznámky: Doporučujeme maziva na řetězy STIHL SynthPlus, STIHL BioPlus a STIHL ForestPlus.
Provoz je možný také s jinými světlými řetězovými oleji na bázi rostlinného nebo minerálního oleje.

Pouze akumulátor AP 500 S zaručuje funkce v plném rozsahu. Při použití jiných akumulátorů není zaručeno využití všech funkcí nebo dosažení maximálního výkonu pily.

► POUZE NA OBJEDNÁVKU! ◄

Novinka
Cena 21 290 Kč

Výrobce: Stihl

Technické parametry

Hodnota vibrací vlevo m/s² 1): 2,6
Jmenovité napětí V: 36
Hladina akustického tlaku dB(A) 2): 93
Délka lišty cm: 40
Objem nádrže na olej cm³: 310
Hladina akustického výkonu dB(A) 3): 104
Hmotnost bez baterie kg: 4,5
Hmotnost kg 4): 5,4
Hmotnost včetně akumulátoru kg: 7,34
Hodnota vibrací vpravo m/s² 1): 2,8

1) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2 m/s²
2) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2,5 (dB(A))
3) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
4) bez akumulátoru, lišty a řetězu

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Související položky: