Akumulátor AP 300 S

Tato verze nabízí rozhraní Bluetooth s možností připojení na STIHL connected v budoucnu!

STIHL AP-Systém vás podpoří při každodenní práci na zahradě, úpravě krajiny i profesionální péči o stromy. Odpovídající lithium-iontové akumulátory AP vám pomohou naplno využít akumulátorové stroje STIHL i při náročných úkolech. Čtyři LED kontrolky vás navíc stále informují o stavu nabití akumulátoru.

Integrací akumulátoru AP 300 S do systémuSTIHL connected bude v budoucnu možné zaznamenávat a ukládat centrální údaje o akumulátoru. Díky tomu budete mít vždy přehled o přesném stavu akumulátoru. S připojeným akumulátorem budete moci analyzovat jeho spotřebu energie, denní dobu používání a stav.

Akumulátory STIHL AP se jmenovitým napětím 36 V lze dobíjet rychlonabíječkami STIHL AL nebo standardní nabíječkou STIHL AL 101.

Akumulátory STIHL AP v nabídce: AP 200 – energie akumulátoru 187 Wh, váha 1,3 kg
AP 300 – energie akumulátoru 227 Wh, váha 1,8 kg
AP 300 S – energie akumulátoru 281 Wh, váha 1,8 kg
AP 500 S – energie akumulátoru 337 Wh, váha 2,0 kg
Všechny akumulátorové stroje v systému AP jsou určeny pro profesionální použití a pro každodenní práci i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Všechny akumulátory jsou vysoce odolné proti stříkající vodě, což bylo prokázáno v náročných interních testech, které vychází z normy IPX4.

► SKLADEM! ◄

Cena 7 690 Kč

Výrobce: Stihl

Technické parametry

Hmotnost kg: 1,8
Energie akumulátoru Wh 1): 281
Jmenovitá kapacita článku (podle výrobce) Ah: 2,6
Technologie akumulátoru: LITHIUM-ION
Kapacita Ah: 7,2
Nabíjecí napětí V: 42
Jmenovitá kapacita Ah 2): 7,8

1) Vnitřní energie dle specifikace výrobce článků. Kvůli zvýšené životnosti je vnitřní energie, která je k dispozici pro skutečné využití nižší.
2) Podle specifikace výrobce

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.