Motorová pila MS 182

Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 182 je ideální pro řezání palivového dřeva, zahradnictví, krajinářství a údržbu pozemků a můžete s ní kácet i menší stromy. Díky výkonnému motoru zvládnete s touto řetězovou pilou velmi širokou škálu úkolů, a to jak při soukromém použití, tak i jako profesionál v zahradnictví, terénních úpravách a v řemesle.

Výkonný motor STIHL 2-MIX pily MS 182 poskytuje velmi dobrý řezný výkon a zároveň nízkou spotřebu. Antivibrační systém STIHL podporuje pohodlnou práci s motorovou pilou a šetří vaše svaly a klouby. Jednopákové ovládání navíc umožňuje ovládat všechny funkce benzínové řetězové pily pouze jednou rukou. Práci vám usnadní také robustní drápový doraz. Pomáhá vám pevně umístit pilu na dřevo a provést tak přesný řez. Robustní filtrační prvek z fleecového materiálu se vyznačuje dlouhými intervaly údržby. Pro práci ve sněhu jsou k dispozici speciální polyamidové filtry.

Další praktická vlastnost pily STIHL MS 182: Po přerušení práce je motor okamžitě připraven k opětovnému spuštění – kombinovaná páka s funkcí Stop automaticky naskočí zpět do provozní polohy. Rychloupínání řetězu navíc usnadňuje jeho opětovné napnutí a podporuje tak práci s co nejmenším počtem přerušení.

Na stroji najdete také diagnostickou zásuvku, která je užitečná při servisu pily. Díky ní získáte u místního prodejce STIHL informace o verzi stroje, době provozu a pokyny pro opravy a údržbu.

► POUZE NA OBJEDNÁVKU! ◄

Novinka
Cena 8 990 Kč

Výrobce: Stihl

Technické parametry

Délka lišty cm: 35
Délka lišty cm: 35
Vodicí lišta (standardní) Šířka drážky mm: 1,3
Zdvihový objem cm³: 35,8
Otáčky při maximálním výkonu ot./min: 10.000
Výkon kW: 1,6
Objem palivové nádrže l: 0,40
Hmotnost kg 1): 4,6
Hmotnost na jednotku výkonu kg/kW: 2,8
Řetěz (standardní) – Tloušťka hnacího článku mm: 1,3
Hladina akustického tlaku dB(A) 2): 103
Hodnota vibrací vlevo m/s² 3): 3,1
Hodnota vibrací vpravo m/s² 3): 3,7
Dělení řetězu: 3/8 " P
CO2 g/kWh: 1.127

1) Bez paliva, lišty a řetězu
2) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
3) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2 m/s²

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Související položky: