Motorová pila MS 212

Ať už jde o řezání palivového dříví zahradní a krajinářské práce, drobné údržbářské práce nebo kácení menších stromů: Výkonná benzínová řetězová pila STIHL MS 212 vám s jistotou pomůže při různých úkolech.

Obzvláště výkonný motor STIHL 2-MIX zajišťuje velmi dobrý řezný výkon při nízké spotřebě. Antivibrační systém STIHL chrání vaše svaly a klouby při práci. Všechny funkce modelu MS 212 jsou díky jednopákovému ovládání dosažitelné pouze jednou rukou. Díky dlouhé životnosti filtru lze s řetězovou pilou pracovat obzvláště dlouho a efektivně bez častého čištění vzduchového filtru. STIHL nabízí speciální polyamidové filtry pro práci ve sněhu. Nastavitelný karburátor navíc umožňuje přizpůsobení různým nadmořským výškám.

Práci vám ještě více usnadní robustní doraz, s jehož pomocí pila pevně sedí na dřevě – tímto způsobem dosáhnete co nejpřesnějšího řezu. Pokud práci přerušíte, je řetězová pila STIHL díky kombinované páce s funkcí stop okamžitě připravena k opětovnému spuštění. Systém bočního napínání řetězu vám pomůže bezpečně a snadno napnout řetěz.

Benzínová řetězová pila má také diagnostickou zásuvku. Ta vašemu prodejci usnadňuje údržbu pily. Prodejce tak rychle získá potřebné informace o verzi stroje, době chodu a pokyny k opravám a údržbě.

► POUZE NA OBJEDNÁVKU! ◄

Sleva 11% Novinka Akce
Cena 10 190 Kč
Akční cena 9 090 Kč

Výrobce: Stihl

Technické parametry

Otáčky při maximálním výkonu ot./min: 10.000
Objem palivové nádrže l: 0,40
Vodicí lišta (standardní) Šířka drážky mm: 1,3
Řetěz (standardní) – Tloušťka hnacího článku mm: 1,3
Délka lišty cm: 35
Délka lišty cm: 35
Zdvihový objem cm³: 38,6
Výkon kW: 1,8
Hmotnost kg 1): 4,6
Hmotnost na jednotku výkonu kg/kW: 2,4
Hladina akustického tlaku dB(A) 2): 103
Hodnota vibrací vlevo m/s² 3): 3,1
Hodnota vibrací vpravo m/s² 3): 3,7
Dělení řetězu: 3/8 " P
CO2 g/kWh: 1.127

1) Bez paliva, lišty a řetězu
2) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
3) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2 m/s²

V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.

Související položky: